Duben 2012

You and tattoo?

23. dubna 2012 v 20:06 | Ell |  Myslím, tudíž žiju.
Zajímalo by mě, co si myslíte o tetování. V dnešní době je to dost aktuální téma. Na jednu stranu podporovaná a na druhou zase absolutně odsuzované. Já se řědím do té první skupiny. Tetování podporuju, sama mám 3 a to není zdaleka konec. Podle mě je blbost ohánět se tím, že až budu stará tak si na mě budou lidi ukazovat. Až budu stará, tak se nikde vystavovat nebudu! Tetování je životní styl, a neléčitelná nemoc, a to mi potvrdí ti, co aspn jedno mají. Protože jakmile jednou okusíte, už nechcete přestat.

school and someother..

23. dubna 2012 v 19:38 | Ell |  Myslím, tudíž žiju.
Škola, no stojí. Dneska se u nás dělali přijímačky a tím chci popřát všem, co byli přijati a těm, co nebyli, tak popřát hodně štěstí do dalších kol, nebo jak to letos funguje. Mě příštím týdnem začíná těžká pohoda, kvůli maturitám.. jo jo, příští rok mě to taky čeká, takže si hodlám užít poslední rok sladkého nic nedělání =D akorát to vstávání no, ale to zvládnu =D

Po dlouhé době opět tady, budu nabírat Affs a prostě mít blog jako každý jiný. Co myslíte... pokud to půjde. Uvažuju ještě o nějaké grafickém blogu, ale bylo by to náročný jak na čas, tak na.. čas =D asi sem budud přidávat i různé povádky atd... uvidím, jak se rozhodnu. =) Nějaké zvláštní požadavky? Asi ne co... nikdo sem nechodí =D Ale třeba bude! Uvidíme =) Chtěla bych lisalife zahrnout na můj denní pořádek a chodit sem co je to půjde =)

Here Again =)

5. dubna 2012 v 20:57 | Ell |  Myslím, tudíž žiju.
Tak jsem po dlouhé, moc dlouhé době zase tady. =) Jestli jsem ještě někdo chodí =) Mám druhý blog, a teď jsme ho rozjížděli tak tam bylo moc práce=) ale jinak se mám skvěle =) mám úžasnou náladu a pocit, že se mi všechno podaří =D zvláštní... kdyby to jenom vydrželo =D =) a co vy?dobrý? ...
Chystám nový design, aby aspon vypadal normálně. Myslím, aspoň jako design =D ne jenom černovílý, nebo jaký, něco. Budu se snažit tu být, tak, abych byla i na tamtom blogu a bude to fajn.
Love You=) :*
'What doesn't kill you, make you stronger'