Únor 2011

what the hell? =D.. I love it!!

24. února 2011 v 20:37 | | Lízinka |
Oh yes. Nečekala jsem, že tohle téma se dostane na blog.. hm.. je zvláštní o tom přemýšlet =D Je mi 16 a ještě tak před rokem? .. bych tohle téma uvítala a přečetla bych si něco, co mi pomůže vyznat se v sobě a v tom, co mě jednou dozajista čeká. Nedokázala jsem si představit sama sebe, že si někde za rohem užívám s klukem, kterýho znám sotva 10 minut. No... tak přátelé, k tomu jsem nedospěla ani do dneška, každopádně dospěla jsem k tomu, co vím, co jsem zažila a hlavně jsem dospěla k tomu, co dnes jsem. Ani netušíte, jak vás sex ovlivní. Pamatuju si pocit, když jsem další ráno vstávala do školy. Svět se točil. Připadala jsem si.. tak nějak větší. Nad věcí, nebo co. Dost dobře jsem se v sobě nevyznala, nedokázala jsem popsat, co se právě v mé mysli odehrává. Jen jsem se prostě smála. Byla jsem šťastná. Našla jsem člověka, kterému naprosto důvěřuju a se kterým sdílím všechno. Nemůžu vám odpovědět n ty typické holčičí otázky typu: "bolí to?" nebo něco na ten způsob, každý jsme jiný a záleží hlavně na vás. Tohle je celé o psychice.. můžu vám jen popřád štěstí a hlavně.. netrpěte ale užíte si to. Sex vám za to stojí a vy stojíte za sex.. =P =D
A ohledně mě.. Miluju sex! Je to jako... jak to říct... v určitém okamžiju jste naprosto šťastní, létáte, smějete se a nevíte proč. Je to nepopsatelný pocti.. v jednu chvíli cítíte totéž, dvě těla a jedna mysl. Jedna duše. nevím, jak to mám popsat. Protože to dost dobře popsat nejde. .. Když jste zamilovaní, cítíte lásku. Obrovskou lásku, která vás naplňuje a dodává pocit štěstí. A sex vaše lásky spojí a je to milionkrát silnější.. A pak už ten člověk navždy zůstane ve vaší duši. Ve vás.. myšleno velice poeticky =)

Jáj. Jsem zpět a v plné síle

24. února 2011 v 20:27 | | Lízinka | |  Myslím, tudíž žiju.
Neomlouvám se, já jsem jen.. musela vyřešit nějaké problémy.. problémy mého života=P.. vždycky si mě najdu mršky jedny.. no.. je to dlouho, co jsem tu byla naposledy. Hodně se toho událo a já nevím, jestli mám sílu o tom mluvit. Je to... zvláštní. Zvláštně bolestivé. Láska bolí. Jo, to už vím taky. Bohužel. V posledních dnech, byl můj život doslova, vážně na hovno (omlouvám se za vulgaritu, ale jinak to říct nejde..). Posledních pár dní, procházím porozchodovýma fázema a ty se mění a vracejí a v jednu chvíli jsem z toho koloběhu konečně venku a najednou se to zase všechno zvrtne a je to v háji. Já, já to jen nechci rozebírat nějak do detailů. Stalo se to, co se stalo. Nezěním to. Bude líp... =)