Na co se dělí na určité části...

21. února 2010 v 20:01 | | Lízinka | |  Myšlenkový pochody

Poslouchám Teenagers od My Chemical Romance. Super písnička, ale jsem spíš na texty než jen na nějaký songy, na který se dá trsat. Tahle je o tom jak se nás, puberťáky, snaží všichni změnit, a to je svatá pravda, která mě začíná ale vážně štvát. Mamka. Jo.Zase, myslela jsem, že to je v pohodě, ale to je jen chvilkové pomatení smyslů. Je to škoda, mrzí mě to, ale začínám si zvykat. A nejhorší je, že je to ONA, kdo mě chce nejvíc změnit...je to hrozně...ponižující. Ale je to jen malá část mého života. Smířila jsem se s tím.
Další část je ta o mojich přátelích. Ta s nimi. Potřebuju přátelé. Potřebuju ty milé osůbky,který mi vždycky poradí, a které jsou tu pro mě, když to potřebuju. Ty osůbky, který tak moc miluju! Jsem teenager, potřebuju nejleščího přítele. Myslela jsem, že ho nejdu tady, na střední, tady, kde je tolik lidí. Tolik nových lidí, ale tak to prostě nefunguje, ne u mě. Na na mojí střední škole. Ne v mé situaci. Uvědomuju si, že si všechno musím těžce vybojovat, nic na nikoho nečeká. Přátelství teprve ne. Je to boj, ve kterým můžete jen vyhrát, nebo to druhé...Mám nejlepší kamarádku, ne přítelkyni, řekla bych, ale nic není tak stálé, jak to vypadá. Nikdy ji nechci ztratit, ale nevím co mi přinese zítřek, tak nic úplně neuzavírám, to je jediná jistota mého života.
-Těch kapitol je fakt hodně.-
Další etapa, která už dávno skončila, je to všechno za mnou. Ty věci, které jsem zamkla a uklidila tak, že je moc těžko vytahuju. Ale četla jsem jednu knížku. Hodně mi toho dala, píše se v ní, že bychom se měli zajímat o to, odkud jsme. Neměli bysme zavrhávat ty místa, odkud pocházíme, protože jestli to uděláme, zavrhneme tím podstatnou část sebe samého. A to si nezasloužíme. Proto se vracím, proto zase a zase vytahuju ty vzpomínky, které pro mě tolik znamenají, ať už jsem dobrý či špatný. Jsem z místa, které už patrně nikdy nenavštívím, ale budoucnost může přinést spoustu věcí a možností! Nechci zapřít, že jsem vlastně z malého města u Lipna, protože chci pochopit sebe, chci vědět kdo jsem a kam patřím, abych mohla postoupit o krok dál.
Další část je můj internetový život. Má pro mě velký význam. Můžu tam být někým, kým chci bát, a ne tím, čím doopravdy jsem. Každý by mě mít takový život, na chvíli vypnete a přestanete myslet na tak všední věci, jako jsou účty, úkoly, prostě na problémy. Najdete spoustu lidí, kteří se snaží o totéž, chtějí být někým jiným, a s trochou štěstí nakonec najdete i opravdové přátele. Ti, kteří můžou posuzovat pouze podle písmenek, které toho tolik vyjadřují, a jsou často upřímnější než slova. Slovy se plýtvá, Lže se, uráží a ponižuje, ale ty písmenka...ty písmena nelžou, často jsou pro příjemce důležitější než cokoliv jiného a často se v těch písmenkách skrývá pochopení, přátelství a pomoc. Často se v nich skrývá celý svět!
Další epizoda mého života ještě není psaná a je jen na mě, jak bude příběh pokračovat a to se mi líbí. Já rozhoduju kdo budu. Můžu bát blondýna(což se nestane), můžu být chytrá, můžu být slavná, můžu být..Je tolik možností. Nekonečně, chci je všechny využít! Vždycky je možnost být lepší člověk. Vždycky je možnost být kýmkoliv jiným. Život se mění, jednou si dole a jednou nahoře. Někdy proklínám život, jak dokáže být krutý, ale to neznamená že ho NEMILUJU! ŽIVOT JE PŘECE KRÁSNEJ!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neliss Neliss | E-mail | Web | 22. února 2010 v 9:04 | Reagovat

Takže, zmenu schvaľujem, design tiež, ďakujem za komentár v ktorom s tebou súhlasím a teraz okomentujem tento konkrétny článok.

Ja nemám dočinenia s ľuďmi, ktorí ma chcú zmeniť. No chcem sa zmeniť ja - chcem aj nechcem... Je to zložité, nanič. .P
Lenže toto nie je o mne, takže -> prajem úspech v hľadaní tej správnej cesty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama